Y0021148K500T0L
MFR.Part #
Y0021148K500T0L
JLCPCB Part #
C1491363
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 148.5kΩ 750mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors