Y0020500K000T9L
MFR.Part #
Y0020500K000T9L
JLCPCB Part #
C1494613
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 250mW 500kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS