Y0020450K000B9L
MFR.Part #
Y0020450K000B9L
JLCPCB Part #
C1488505
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 250mW 450kΩ ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS