Y0020250R000T0L
MFR.Part #
Y0020250R000T0L
JLCPCB Part #
C1484569
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 250Ω 500mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors