Y0020250R000B9L
MFR.Part #
Y0020250R000B9L
JLCPCB Part #
C1481420
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 250Ω 500mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS