Y002010K0000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y002010K0000T0L
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 500mW ±0.01% ±8ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS