Y00195R00500B9L
MFR.Part #
Y00195R00500B9L
JLCPCB Part #
C1496395
Description
-55℃~+125℃ 300mW 5.005Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS