Y00192K80000F9L
MFR.Part #
Y00192K80000F9L
JLCPCB Part #
C3459300
Description
-55℃~+125℃ 2.8kΩ 300mW Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ 插件,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS