Y0019129K500S9L
MFR.Part #
Y0019129K500S9L
JLCPCB Part #
C3494250
Description
-55℃~+125℃ 129.5kΩ 200mW ±0.001% ±2ppm/℃ 插件,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS