Y001548K1790T0L
MFR.Part #
Y001548K1790T0L
JLCPCB Part #
C1470754
Description
-55℃~+125℃ 250mW 48.179kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D4.1xL9.5mm Through Hole Resistors