Y00152K50000T0L
MFR.Part #
Y00152K50000T0L
JLCPCB Part #
C1466773
Description
-55℃~+125℃ 2.5kΩ 250mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D4.1xL9.5mm Through Hole Resistors