Y001528K0000T9L
MFR.Part #
Y001528K0000T9L
JLCPCB Part #
C1466795
Description
-55℃~+125℃ 250mW 28kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D4.1xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS