Y0015250R000Q0L
MFR.Part #
Y0015250R000Q0L
JLCPCB Part #
C3503056
Description
-55℃~+125℃ 250mW 250Ω ±0.02% ±8ppm/℃ 插件,D4.1xL9.5mm Through Hole Resistors