Y001510K0000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y001510K0000T0L
JLCPCB Part #
C1466833
Package
Plugin,D4.1xL9.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 250mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D4.1xL9.5mm Through Hole Resistors