Y001450R0000T9L
MFR.Part #
Y001450R0000T9L
JLCPCB Part #
C1466662
Description
-55℃~+125℃ 200mW 50Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS