Y00144K28700T0L
MFR.Part #
Y00144K28700T0L
JLCPCB Part #
C1466671
Description
-55℃~+125℃ 200mW 4.287kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors