Y0014360R000B9L
MFR.Part #
Y0014360R000B9L
JLCPCB Part #
C1496396
Description
-55℃~+125℃ 200mW 360Ω Metal foil resistor ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS