Y001425K0000B2L
MFR.Part #
Y001425K0000B2L
JLCPCB Part #
C3565308
Description
-55℃~+125℃ 200mW 25kΩ ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors