Y001420K0000T9L
MFR.Part #
Y001420K0000T9L
JLCPCB Part #
C1466680
Description
-55℃~+125℃ 200mW 20kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS