Y001420K0000T29L
MFR.Part #
Y001420K0000T29L
JLCPCB Part #
C1494011
Description
-55℃~+125℃ 200mW 20kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS