Y001420K0000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y001420K0000B9L
JLCPCB Part #
C3389081
Package
Plugin,D3xL6.9mm
Description
-55℃~+125℃ 200mW 20kΩ ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS