Y00141K54000T0L
MFR.Part #
Y00141K54000T0L
JLCPCB Part #
C1466689
Description
-55℃~+125℃ 1.54kΩ 200mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors