Y00141K30000T9L
MFR.Part #
Y00141K30000T9L
JLCPCB Part #
C1466759
Description
-55℃~+125℃ 1.3kΩ 200mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS