Y001414K1000Q9L
MFR.Part #
Y001414K1000Q9L
JLCPCB Part #
C1465916
Description
-55℃~+125℃ 14.1kΩ 200mW ±0.02% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS