Y001410K0000T0L
MFR.Part #
Y001410K0000T0L
JLCPCB Part #
C1466786
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 200mW Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors