Y001410K0000A9L
MFR.Part #
Y001410K0000A9L
JLCPCB Part #
C1465323
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 200mW ±0.05% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS