Y0013900K000V9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0013900K000V9L
JLCPCB Part #
C1493962
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1W 900kΩ ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS