Y0013670K000B9L
MFR.Part #
Y0013670K000B9L
JLCPCB Part #
C1495466
Description
-55℃~+125℃ 1W 670kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS