Y001366R0000T9L
MFR.Part #
Y001366R0000T9L
JLCPCB Part #
C1494949
Description
-55℃~+125℃ 2W 66Ω Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS