Y0013600K000T9L
MFR.Part #
Y0013600K000T9L
JLCPCB Part #
C3513861
Description
-55℃~+125℃ 1W 600kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS