Y00132K04800A9L
MFR.Part #
Y00132K04800A9L
JLCPCB Part #
C1490309
Description
-55℃~+125℃ 2.048kΩ 2W ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS