Y001324R9000B9L
MFR.Part #
Y001324R9000B9L
JLCPCB Part #
C1490509
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 24.9Ω 2W ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS