Y001320K0000Q9L
MFR.Part #
Y001320K0000Q9L
JLCPCB Part #
C1490650
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 2W ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS