Y001310K0000Q0L
MFR.Part #
Y001310K0000Q0L
JLCPCB Part #
C1491086
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 2W ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors