Y0013100R000Q0L
MFR.Part #
Y0013100R000Q0L
JLCPCB Part #
C1491100
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 2W ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors