Y0013100K000V9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0013100K000V9L
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 2W ±0.005% ±2ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS