Y0012665K000V9L
MFR.Part #
Y0012665K000V9L
JLCPCB Part #
C1495190
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 665kΩ 800mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS