Y0012546K000T9L
MFR.Part #
Y0012546K000T9L
JLCPCB Part #
C1493698
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 546kΩ 800mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS