Y0012220K000F9L
MFR.Part #
Y0012220K000F9L
JLCPCB Part #
C1490431
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 220kΩ ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS