Y00116R66600B9L
MFR.Part #
Y00116R66600B9L
JLCPCB Part #
C1484001
Description
-55℃~+125℃ 1W 6.666Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS