Y0011500R000V9L
MFR.Part #
Y0011500R000V9L
JLCPCB Part #
C1490552
Description
-55℃~+125℃ 1W 500Ω ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS