Y0011500K000V9L
MFR.Part #
Y0011500K000V9L
JLCPCB Part #
C1493895
Description
-55℃~+125℃ 500kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS