Y0011312K500F9L
MFR.Part #
Y0011312K500F9L
JLCPCB Part #
C1487566
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 312.5kΩ 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS