Y0011250R000B9L
MFR.Part #
Y0011250R000B9L
JLCPCB Part #
C1488927
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1W 250Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS