Y0011245K000A9L
MFR.Part #
Y0011245K000A9L
JLCPCB Part #
C1491605
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 245kΩ 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS