Y0011174K650T9L
MFR.Part #
Y0011174K650T9L
JLCPCB Part #
C1493832
Description
-55℃~+125℃ 174.65kΩ 1W ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS