Y0011150K000A9L
MFR.Part #
Y0011150K000A9L
JLCPCB Part #
C1494483
Description
-55℃~+125℃ 150kΩ 1W Metal foil resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS