Y001112K1000B9L
MFR.Part #
Y001112K1000B9L
JLCPCB Part #
C1481793
Description
-55℃~+125℃ 12.1kΩ 1W ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS