Y001110R0000B9L
MFR.Part #
Y001110R0000B9L
JLCPCB Part #
C1488942
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 1W Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS