Y000799K0000A9L
MFR.Part #
Y000799K0000A9L
JLCPCB Part #
C1489049
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 99kΩ ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS